Aktualności

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok – wybór oferty

PO VII WB 262.13.2019

Informacja o wyborze wykonawcy w cz. V i VI

 

W nawiązaniu do postępowania prowadzonego w trybie art. 4 pkt. 8 Ustawy Pzp ogłoszonego 02.07.2019 r. dot. świadczenia usług przechowywania i przewozu zwłok ludzkich informuję, że w niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejsze wybrano w poszczególnych częściach postępowania oferty nw. wykonawców:

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok – wybór oferty”

Zaproszenie do złożenia oferty

Ostrołęka, dnia 12 lipca 2019 roku

PO VII WB 262.15.2019
Rej. zam.15.2019

WYKONAWCY

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok ludzkich na obszarze właściwości Prokuratury Rejonowej w Ostrowi Mazowieckiej i poza jej obszarem.

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok – wybór oferty i unieważnienie

PO VII WB 262.13.2019

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w zakresie części IV
oraz unieważnieniu postępowania w zakresie części II

W nawiązaniu do postępowania prowadzonego w trybie art. 4 pkt. 8 Ustawy prawo zamówień publicznych ogłoszonego 02.07.2019 r. dot. świadczenia usług przechowywania i przewozu zwłok ludzkich na obszarze właściwości Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce i poza jej obszarem, informuję, że w niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejszą wybrano ofertę nw. wykonawcy:

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok – wybór oferty i unieważnienie”

AKT OSKARŻENIA ZA ZABICIE PSA

W dniu 28 czerwca 2019r. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zakończyła postępowanie przygotowawcze prowadzone przeciwko Mieczysławowi Ch., podejrzanego o dokonanie przestępstwa z art. 35 ust. 2 ustawy o ochronie zwierząt polegającego na zabiciu psa rasy „beagle” ze szczególnym okrucieństwem. Akt oskarżenia został skierowany do Sądu Rejonowego w Ostrołęce.

Czytaj więcej „AKT OSKARŻENIA ZA ZABICIE PSA”

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok

PO VII WB 262.13.2019
Rej. zam.13.2019

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok ludzkich na obszarze właściwości Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce i poza jej obszarem.

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług przechowywania i przewozu zwłok”

Kolejny wypadek drogowy

KOLEJNY WYPADEK DROGOWY

Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 22 czerwca 2019r. w miejscowości Króle Małe, gm. Andrzejewo w wyniku, którego śmierć na miejscu poniosło 2 osoby, zaś jedna doznała obrażeń ciała.

Czytaj więcej „Kolejny wypadek drogowy”