Aktualności

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów – wyjaśnienie treści.

PO VII WB 262.20.2020

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce w nawiązaniu do ogłoszonego w dniu 23 września 2020 r. zapytania ofertowego na świadczenie usług w zakresie holowania i przechowywania pojazdów i ich części w związku z otrzymanym pytaniem wyjaśnia:

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów – wyjaśnienie treści.”

ZATRZYMANIA W ZWIĄZKU Z PRANIEM BRUDNYCH PIENIĘDZY

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Radomiu Wydział ds. Przestępczości Gospodarczej prowadzi śledztwo dotyczące prania pieniędzy pochodzących z oszustwa popełnionego na szkodę 1.716 klientów spółki Finroyal Capital Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, co do którego Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała akt oskarżenia przeciwko Andrzejowi K. zarzucając mu wielokrotne popełnienie przestępstwa oszustwa w stosunku do mienia znacznej wartości oraz naruszenie przepisów ustawy Prawo Bankowe.

Czytaj więcej „ZATRZYMANIA W ZWIĄZKU Z PRANIEM BRUDNYCH PIENIĘDZY”

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów.

PO VII WB 262.20.2020

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych, motocykli i ich części zabezpieczonych przez prokuratury okręgu ostrołęckiego do celów postępowania prokuratorskiego.

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów.”

Informacja  o wyborze najkorzystniejszej oferty

PO VII WB 262.23.2020

W nawiązaniu do postępowania prowadzonego w trybie art. 4 pkt. 8 Ustawy Pzp ogłoszonego w dniu 08.09.2020 r. na świadczenie usług sportowo – rekreacyjnych dla pracowników Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce i podległych jej prokuratur rejonowych, osób towarzyszących i dzieci pracowników informuję, że w niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejszą wybrano ofertę  firmy

Czytaj więcej „Informacja  o wyborze najkorzystniejszej oferty”