Aktualności

Komunikat Informacyjny

PO IV WOS 257.1.2020

Komunikat Informacyjny

Zarządzeniem nr 6 z dnia 17 stycznia 2020 r. Prezes Rady Ministrów wprowadził stopnie alarmowe:

  • II stopień alarmowy BRAVO i BRAVO-CRP na terenie województwa małopolskiego,
  • I stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na pozostałym obszarze kraju.

Stopnie alarmowe obowiązują od dnia 23 stycznia 2020 r. od godz. 00:01 do dnia 29 stycznia 2020 r. do godz. 23:59.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

PO VII WB 262.3.2020
WYKONAWCY
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
.
W nawiązaniu do zapytania ofertowego PO VII WB 262.3.2020 prowadzonego na podstawie art. 4 pkt. 8  ustawy Pzp na sukcesywną dostawę wykazów,  kopert oraz okładek do akt prokuratora informuję, że w niniejszym postępowaniu wybrano ofertę  firmy:

Czytaj więcej „Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty”

USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA KLATCE SCHODOWEJ

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi śledztwo przeciwko Pawłowi N. [40l.], podejrzanemu o usiłowanie zabójstwa 28 – letniego mieszkańca Ostrołęki.
Do zbrodni doszło około godziny 18.00 w dniu 13 stycznia 2020r. w Ostrołęce na klatce schodowej jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Jaracza. Podejrzany i pokrzywdzony byli sąsiadami, znali się „z widzenia”.

Czytaj więcej „USIŁOWANIE ZABÓJSTWA NA KLATCE SCHODOWEJ”

MARIHUANA I MEFEDRON

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi śledztwo przeciwko Łukaszowi K [28l.] i Karolinie K. [27l.], podejrzanym o przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, tj. posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych w znacznej ilości, udzielanie mefedronu małoletniemu oraz udzielania narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Czytaj więcej „MARIHUANA I MEFEDRON”

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZANIECZYSZCZENIA WODY W RZECE NAREW

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce w dniu 30 grudnia 2019r. zakończyła postępowanie w sprawie zanieczyszczenia wody w rzece Narew substancją w postaci oleju turbinowego TU-32 w związku z eksploatacją instalacji działającej w ramach Zakładu Energa Elektrownie w Ostrołęce w ilości, która może zagrozić życiu lub zdrowiu człowieka lub spowodować obniżenie jakości wody w znacznych rozmiarach, zaistniałego w dniu 18 października 2019r. na terenie Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. w Ostrołęce, tj. o czyn art. 182 §3 k.k. – wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego.

Czytaj więcej „ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZANIECZYSZCZENIA WODY W RZECE NAREW”