Aktualności

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego – wybór oferty.

PO VII WB 262.24.2020

 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zawiadamia, iż w prowadzonym postępowaniu na przedłużenie 140 licencji oprogramowania antywirusowego Eset Endpoint Antivirus Suite wybrano ofertę Wykonawcy

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na przedłużenie licencji oprogramowania antywirusowego – wybór oferty.”

Obwieszczenie o wolnych stanowiskach prokuratorskich

PO IV WOS 1110.3.2020

Prokurator Okręgowy w Ostrołęce informuje, że w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej Monitor Polski w dniu 18 września 2020 roku pod poz. 808 ukazało się obwieszczenie Prokuratora Generalnego z dnia 11 września 2020 roku o wolnych stanowiskach prokuratorskich, a w tym o zwolnionym stanowisku prokuratora Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu.

Czytaj więcej „Obwieszczenie o wolnych stanowiskach prokuratorskich”

Komunikat

Prokuratora Okręgowego w Ostrołęce
w związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (koronawirusa), w trosce o zdrowie osób zatrudnionych w jednostkach prokuratury oraz interesantów wprowadza się do odwołania:

Czytaj więcej „Komunikat”

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów – wyjaśnienie treści.

PO VII WB 262.20.2020

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce w nawiązaniu do ogłoszonego w dniu 23 września 2020 r. zapytania ofertowego na świadczenie usług w zakresie holowania i przechowywania pojazdów i ich części w związku z otrzymanym pytaniem wyjaśnia:

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów – wyjaśnienie treści.”

ZATRZYMANIA W ZWIĄZKU Z PRANIEM BRUDNYCH PIENIĘDZY

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce wraz z Komendą Wojewódzką Policji w Radomiu Wydział ds. Przestępczości Gospodarczej prowadzi śledztwo dotyczące prania pieniędzy pochodzących z oszustwa popełnionego na szkodę 1.716 klientów spółki Finroyal Capital Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, co do którego Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała akt oskarżenia przeciwko Andrzejowi K. zarzucając mu wielokrotne popełnienie przestępstwa oszustwa w stosunku do mienia znacznej wartości oraz naruszenie przepisów ustawy Prawo Bankowe.

Czytaj więcej „ZATRZYMANIA W ZWIĄZKU Z PRANIEM BRUDNYCH PIENIĘDZY”

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów.

PO VII WB 262.20.2020

Zaproszenie do złożenia oferty

 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zaprasza do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych, motocykli i ich części zabezpieczonych przez prokuratury okręgu ostrołęckiego do celów postępowania prokuratorskiego.

Czytaj więcej „Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na świadczenie usług w zakresie holowania i całodobowego przechowywania pojazdów.”